BETA
Rychlá půjčka
Požádejte si o naši rychlou nebankovní půjčku ihned. Naše rychlost vás opravdu překvapí
Požádat o půjčku
Online půjčka
Půjčky online jsou nebankovní půjčky na cokoliv a to pro všechny, kteří rychle potřebují získat výhodnou nebankovní...
Více informací
Rychlost je naši předností
Naše nebankovní půjčka je opravdu rychlá. Stačí si o ni už jen požádat
Rychlost
Spolehlivost
Nebankovní sektor

Online půjčka bez poplatků, online půjčka pro každého

Při hledání půjčky může klient narazit na mnohá úskalí, díky kterým je mu vyřizování půjčky ztíženo, někdy i znemožněno.
Pokud klient potřebuje půjčku, obrátí se v prvé ředě na podle něj nejdůvěryhodnější subjekt, kterým bývá nejčastěji banka.
Bohužel ale ve většině případech zjistí, že krásné reklamy a pohádkové nabídky jsou opravdu jen pohádky a ve skutečnosti je půjčka od banky poskytnuta pouze těm, kteří mají obrovské příjmy a půjčku vlastně ani nepotřebují.
Klient, který potřebuje půjčku se tak nachází v situaci, která je pro něj skutečně složitá a neví, jak ji vyřešit.
Řešení je nakonec až nečekaně snadné.
Nabízíme vám nebankovní půjčku bez poplatků, bez registrů a především půjčku, která skutečně existuje a nevymýšlí jen plané reklamy, jak z lidí vytáhnout co nejvíce peněz.
Nebankovní půjčka, kterou jsme vám právě představili, je varianta, kterou nabízíme pro všechny typy klientů.

Zaměřili jsme se na trh s půjčkami jen díky tomu, že mnoho klientů potřebuje řešit své finanční problémy, ale neví, jak, protože je jim to stále nějak znemožňováno.
Nebankovní půjčka od nás je půjčka, která je poskytována od soukromých investorů, což znamená, že se nebudete muset obávat toho, že vám budeme půjčku zamítat jen proto, abyste pak přistoupili třeba na horší podmínky, či abychom vás sedřeli z kůže.
Naše nebankovní půjčka je seriózní.
Zakládáme si na serióznosti a díky tomu nabízíme možnost jednak nastavit si splátky podle vlastních představ a jednak možnost půjčku předčasně a zcela zdarma splatit. Předčasné splacení nepokutujeme. Naopak jsme rádi, že nám chcete půjčku vrátit dřív.

Jak se vypočítávají splátky pro klienta?

Nastavení výše splátek je naprosto jednoduché. Na základě vyplněných informací do online žádosti, která je umístěna na našich stránkách, jsme schopni zjistit, zda bude klient schopen půjčku splácet, nebo ne a v případě zjištění, že to nebude tak jednoduché, se snažíme najít takové řešení. aby si půjčku mohl dovolit a splácení půjčky jej existenčně neohrozilo.
Řídíme se pravidlem, že když klient nemá z čeho splácet, dříve nebo později se splácením přestane a pak už většinou ani nekomunikuje. Díky tomu se dostane do větších problémů než na začátku, protože často následuje nová exekuce a kolotoč finančních problémů se opakuje.
Požádejte si o půjčku u nás. S každým klientem jednáme individuálně a stavíme mu řešení přímo na míru.

Půjčka na rekonstrukci
Při hledání půjčky jsem musel být velmi opatrný, protože jsem byl upozorněn na to, že jsou i půjčky, které nikdo nepo...
Celá recenze
Půjčka na vyplacení
Potřebovala jsem vyplatit všechny své stávající půjčky problémem bylo, že těch půjček jsem měla tolik, že mi nikdo ...
Celá recenze
Created by Wallis Media
Reklama
Grafické návrhy, grafické návrhy reklamy, grafické návrhy internetových stránek

Pojem půjčka uveden na webové stránce http://www.poctivaonlinepujcka.cz je totožný s pojmem zápůjčka podle zákona č. 89/2012 Sb., který nabyl účinnosti 1.1.2014

Tato stránka nezobrazuje nabídku reklamou, ani předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační informace o půjčce, konkrétní parametry půjčky získá klient v případě navázání kontaktu se svým investorem nebo zprostředkovatelem.