BETA
Rychlá půjčka
Požádejte si o naši rychlou nebankovní půjčku ihned. Naše rychlost vás opravdu překvapí
Požádat o půjčku
Online půjčka
Půjčky online jsou nebankovní půjčky na cokoliv a to pro všechny, kteří rychle potřebují získat výhodnou nebankovní...
Více informací
Rychlost je naši předností
Naše nebankovní půjčka je opravdu rychlá. Stačí si o ni už jen požádat
Rychlost
Spolehlivost
Nebankovní sektor

Nebankovní půjčka pro podnikatele, půjčka pro podnikatele - Online půjčka bez poplatků, online půjčka pro každého

Potřebujete investice pro své podnikání? Jste začínající podnikatel? Máte nízké nebo nulové daňové přiznání? Je vaše podnikání ztrátové a vy chcete peníze využít pro záchranu své firmy? Potom je zde rychlá nebankovní půjčka pro podnikatele.
V mnoha případech vám může pomoci a zachránit tak nejen vaše podnikání, ale často také střechu nad hlavou nebo momentální životní úroveň. Nebankovní půjčky pro podnikatele jsou vždy bez náhledu do registru dlužníků.

Půjčka pro podnikatele se poskytuje na cokoliv. Nemusíte sdělovat svůj záměr nebo to, jak s půjčkou naložíte. To vám dává skvělou příležitost vyřešit svoji těžkou životní situaci, ve které se momentálně nacházíte.

Ve skoro každém podnikání se dostanete do situace, kdy potřebujete peníze na rozvoj svého podnikání (rozjezd podnikání, využití investiční příležitosti, atd.). Pokud podnikateli chybí finanční prostředky, obrátí se na banku. Banky bohužel v poslední době nejsou příliš nakloněny k poskytování půjček pro drobné živnostníky a to z důvodu velké rizikovosti investice.

Samotné podnikání je s dluhy a nedostatkem financí mnohem složitější, jelikož bez finančních zdrojů nemůžete řádně pokračovat v podnikání a tím se celá situace zhoršuje. Navíc tím trpí i váš soukromý život, pokud nemáte peníze na poplatky spojené s bydlením nebo životní úrovní. Nebankovní půjčky pro OSVČ jsou tedy jediným způsobem, jak peníze získat v případě, že vám banky odmítají vyjít vstříc.

Rychlá nebankovní půjčka pro podnikatele je určena především podnikatelům, kteří podnikají nepřetržitě alespoň 12 měsíců.

Nebankovní půjčka pro podnikatele, půjčka pro podnikatele - proč naše půjčka

V poslední době si stále více podnikatelů i začínajících žádají o nebankovní půjčku nebo úvěr u nebankovních společností, protože banky v poslední době zpřísnily posuzování podnikatelských úvěrů, půjček nebo hypoték a stále si kladou vyšší nároky na podnikatele.
Kromě potřebného dvouletého daňového přiznání musí být podnikatel i zajištěn, tzn. mít dostatečný firemní majetek, jímž může bance ručit.
Dále musíte u bankovní půjčky uvádět účel půjčky, na co přesně finance potřebujete (ne však vždy). Naše nebankovní půjčka pro podnikatele nebo úvěr může být použita "na cokoliv", co je pro nás důležité je vaše schopnost splácet.
Nebankovní půjčka pro podnikatele je často poslední nadějí živnostníků a podnikatelů, kteří potřebují peníze i na něco jiného než jen pro své podnikání. S nebankovní půjčkou pro podnikatele se vám otevře nová cesta, která nabízí určitou naději nápravy momentální situace a nového začátku.

K získání podnikatelské půjčky vám většinou postačí občanský průkaz, druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, rodný list či cestovní pas), bankovní spojení (popřípadě výpis z účtu), kopie živnostenského listu.

Nebankovní půjčka pro podnikatele, půjčka pro podnikatele - podmínky

Jednotlivé podmínky se liší podle požadované výše půjčky. Půjčka pro podnikatele není podmíněná čistým registrem dlužníků nebo výší příjmů. To je pro nebankovní zdroje bezvýznamnou informací.

Nebankovní půjčka pro podnikatele, půjčka pro podnikatele - výhody

Nebankovní půjčka pro osvč je jedinečný způsob pro vyřešení většiny finančních problémů. Ať vás již trápí podnikatelské nebo soukromé záležitosti, tak naše nebankovní půjčka pro podnikatele je může všechny vyřešit najednou.

- možnost půjčky bez ručitele i ručením nemovitostí
- není potřeba nahlížet do bankovních i nebankovních registrů
- půjčka je poskytnuta i v případě nedostatečných příjmů nebo záporných zisků
- rychlé vyřízení
- bezúčelová půjčka
- rychlé schválení
- možnost půjčky až do výše 5.000.000,-
- od 30.000,- do 3.000.000,- i bez zajištění nemovitostí
- splatnost úvěru nastavíme individuálně podle klienta v rozmezí od 1 měsíce do 30 let
- možnost předčasného splacení podnikatelské půjčky a to bez sankcí a navýšení
- nebankovní půjčky pro podnikatele jsou bez nahlížení registrů
- žádné poplatky předem
- vyplatíme vaše závazky – exekuce, zástavy, finanční úřad, zdravotní pojišťovny
- rychlé schválení a vyplacení podnikatelské půjčky

Výše podnikatelské půjčky:

- od 30.000,- do 5.000.000,-
- vyplacení probíhá jednorázově na účet, ze kterého později probíhá i splácení půjčky

Nebankovní půjčka pro podnikatele, půjčka pro podnikatele - splácení

- délka splatnosti od 1 měsíce do 30 let
- splácení probíhá formou měsíčních splátek
- úvěr můžete předčasně splatit (bez sankcí)

Nebankovní půjčka pro podnikatele, půjčka pro podnikatele - podmínky

Abychom vám mohli úspěšně vyřídit nebankovní půjčku pro podnikatele od přímého investora, bude potřeba splňovat nějaké parametry.
Ideální klient by podle investora měl mít:

- věk nad 18 let a méně než 60 let
- trvalé bydliště na území České Republiky
- zdroj příjmu ke splácení půjčky
  - - živnostenský list
- platné doklady totožnosti (OP a druhý doklad totožnosti - Řidičský průkaz, rodný list nebo cestovní pas)
- daňové přiznání za předchozí období (pokud nemáte daňové přiznání tak vyzkoušejte půjčku bez příjmu)

V případě, že máte zájem o nebankovní úvěr pro podnikatele, vyplňte prosím jednoduchou online žádost. V nejkratší možné době vás bude kontaktovat náš úvěrový poradce, který s vámi dopodrobna probere podmínky půjčky a navrhne co možná nejvýhodnější řešení vaší situace a to vše zdarma.

Požádat o půjčku
Půjčka na rekonstrukci
Při hledání půjčky jsem musel být velmi opatrný, protože jsem byl upozorněn na to, že jsou i půjčky, které nikdo nepo...
Celá recenze
Půjčka na vyplacení
Potřebovala jsem vyplatit všechny své stávající půjčky problémem bylo, že těch půjček jsem měla tolik, že mi nikdo ...
Celá recenze
Created by Wallis Media
Reklama
Reklamní kampaně na míru, reklamní kampaň na míru

Pojem půjčka uveden na webové stránce http://www.poctivaonlinepujcka.cz je totožný s pojmem zápůjčka podle zákona č. 89/2012 Sb., který nabyl účinnosti 1.1.2014

Tato stránka nezobrazuje nabídku reklamou, ani předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační informace o půjčce, konkrétní parametry půjčky získá klient v případě navázání kontaktu se svým investorem nebo zprostředkovatelem.